Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnią tradycją. Od ponad ćwierć wieku zajmujemy się fotografią. Nasze fotolaboratorium zawsze wyposażane było w najnowocześniejszą na swoje czasy technologię firmy FUJI - absolutnego lidera rynku minilabów fotograficznych.

Obecnie posiadamy najnowocześniejsze urządzenia pozwalające wykonywać odbitki z zastosowaniem papierów fotograficznych HD. Specjalny papier w połączeniu z najnowszym urządzeniem Fuji Frontier 790 zapewnia niespotykaną dotąd jakoś odbitek. Oznaczenie nowej technologi HD oznacza różnicę między standardową fotografią a HD, podobną do różnicy pomiędzy standardowymi telewizorami a tymi HD.

Od kliku lat wykonujemy również fotogadżety oraz wydruki wielkoformatowe.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - Zakładu Fotograficznego Kasowski i Spółka

 

Odbitki barwne HD

FUJI Frontier 790Odbikti wykonujemy na najnowszym minilabie FUJI Frontier 790. Rozdzielczość naświetlanych obrazów to 600 dpi (rozdzieloczość HD), co przy laserowym systemie naświetlania zapewnia najlepszą jakość otrzymywanych zdjęć. Maksymalny rozmiar odbitek to 305 x 914 mm. Maksymalny rozmiar odbitek to 305 x 914 mm.

Aby zapewnić państwu najlepszą jakość wykonywanych odbitek, zdjęcia wykonujemy tylko i wyłącznie na najlepszej jakości materiałach i chemii firmy FUJI. Zasadniczą kwestią jest stosowany przez nas papier fotograficzny. Oferujemy naszym Klientom następujące rodzaje papierów:

 

FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE PAPER SUPREME

FUJI Paper

to doskonały kolorowy papier przeznaczony dla analogowych i cyfrowych minilabów. Poza wieloma doskonałymi cechami posiada on emulsję z halogenków srebra wykonaną w nowej technologii zapewniającej wzbogacone odwzorowanie koloru, czystość bieli oraz stabilność obrazu. 

 

 

 

FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE PAPER SUPREME HD

FUJI Paper

to papier, który został opracowany z myślą o klientach końcowych oczekujących bardzo wysokiej jakości odbitek ze zdjęć. Zapewnia on szeroką gamę kolorystyczną oraz trwałe podłoże, oferując optymalne właściwości również w podczas oglądania przeglądania odbitek. Ten typ papieru wyróżnia się odpowiednio grubą warstwą bazową, charakteryzuje go gładkie wykończenie błyszczącej powierzchni, a arkusze oznaczone są na rewersie atrakcyjnymi złotymi wyróżnikami. Zakres kolorystyczny papieru Supreme High Definition jest szerszy, a jego grubość wyższa w porównaniu z papierem Supreme.

Papiery High Definition zapewniają wzbogacone odwzorowanie kolorystyki, czystą biel oraz doskonałą stabilność obrazu, tak jak inne papiery Fujicolor Crystal Archive. Papier typu Supreme High Definition, może być używany w minilabach serii Frontier, jak również w szybkich naświetlarkach.

Papier FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE PAPER SUPREME HD dostępny jest z powierzchnią błyszczącą oraz luster.

Cechy:
- Żywsza reprodukcja barw
- Bardziej olśniewająca biel i poprawione szczegóły w jasnych partiach obrazu
- Doskonała stabilność obrazu
- Poprawiona charakterystyka obsługi

 

 

Fujicolor Crystal Archive Professional Digital Paper Type DPII Silk

FUJI Paper

to doskonały kolorowy papier dedykowany do minilabów cyfrowych. W połączeniu z urządzeniami FUJI FRONTIER papier ten zapewnia wysokiej jakości odbitki, które mogą być wykorzystywane w profesjonalnej fotografii np. do tworzenia portretów, a także znajdują zastosowanie w fotografii komercyjnej. 

 

 

 

Fujicolor Crystal Archive Digital Pearl Paper

FUJI Paper

to doskonały kolorowy papier dedykowany do minilabów cyfrowych. Wyróżnia się on perłową powierzchnią, grubszą warstwą bazową oraz dużą sztywnością. Gdy jest stosowany w połączeniu ze średnio i wielkoformatowymi cyfrowymi systemami naświetlającymi papier ten zapewnia wysokiej jakości odbitki z perłowym połyskiem, które mogą być wykorzystywane w profesjonalnej fotografii np. do tworzenia portretów, zdjęć mody lub innych zastosowań w fotografii komercyjnej. 

PROSZĘ CZEKAĆ